Kategorie


Pompka podłogowa BLACKBURN CORE 2 160psi czarna

Pompka ręczna LEZYNE POCKET DRIVE ABS FLEX HOSE 160psi dł.krótka 140mm szara

Pompka ręczna LEZYNE POCKET DRIVE ABS FLEX HOSE 160psi dł.krótka 140mm czarna

Pompka ręczna LEZYNE POCKET DRIVE PRO ABS FLEX 160psi dł.krótka 141mm czarna neometallic

Pompka ręczna LEZYNE POCKET DRIVE PRO ABS FLEX 160psi dł.krótka 141mm srebrna neometallic

Pompka ręczna LEZYNE POCKET DRIVE HV ABS FLEX HOSE 90psi dł.krótka 140mm czarna

Pompka ręczna LEZYNE POCKET DRIVE HV ABS FLEX HOSE 90psi dł.krótka 140mm szara

Pompka ręczna LEZYNE MICRO FLOOR DRIVE HPG ABS 160psi 300mm + manometr srebrna

Pompka ręczna LEZYNE MICRO FLOOR DRIVE XL HV ABS THREAD CHUCK 35psi 300mm do fatbike czarna

Pompka ręczna LEZYNE LITE DRIVE HP S ABS 160psi dł.krótka 180mm czerwona

Pompka ręczna LEZYNE LITE DRIVE HP S ABS 160psi dł.krótka 180mm czarna

Pompka ręczna LEZYNE LITE DRIVE HP S ABS 160psi dł.krótka 180mm srebrna

Pompka ręczna LEZYNE LITE DRIVE HP M ABS 160psi dł.średnia 216mm czerwona

Pompka ręczna LEZYNE LITE DRIVE HP M ABS 160psi dł.średnia 216mm niebieska

Pompka ręczna LEZYNE LITE DRIVE HP M ABS 160psi dł.średnia 216mm czarna

Pompka ręczna LEZYNE LITE DRIVE HP M ABS 160psi dł.średnia 216mm srebrna

Pompka podłogowa LEZYNE CNC FLOOR DRIVE ABS-1 PRO CHUCK 220psi czarna

Pompka ręczna LEZYNE TRIGGER SPEED DRIVE CO2 + 1x nabój gazowy 16g czarna

Pompka ręczna LEZYNE ALLOY DRIVE CO2 + 1x nabój gazowy 16g czarna

Pompka ręczna LEZYNE ALLOY DRIVE CO2 + 1x nabój gazowy 16g srebrna

Pompka podłogowa PISTON 2 160psi czarna - BLACKBURN
Rodzaje pompek rowerowych - co wybrać?
Pompki rowerowe dzielą się na kilka rodzajów, które warto dopasować do swoich potrzeb. Największe i najbardziej wydajne są pompki stacjonarne określane również jako pompki podłogowe. Mają wężyk, by wygodnie napompować opony oraz specjalną blokadę na wentyl. Wiele z modeli posiada manometr, który wskazuje poziom ciśnienia. To doskonały wybór dla osób posiadających garaż, by regularnie kontrolować ciśnienie w oponach.
W Bike Run czekają na ciebie także pompki ręczne, które są niekiedy traktowane jako opcja awaryjna, gdyż są lekkie i poręczne. Możesz bez problemu zapakować je do plecaka np. podczas wyprawy lub przechowywać w domu, gdyż zajmują naprawdę mało miejsca. Jeśli zależy ci na niewielkim rozmiarze, możesz wybrać mini pompkę rowerową, która zmieści się dosłownie wszędzie. Ciekawym rozwiązaniem będzie elektryczna pompka rowerowa, która przyspieszy cały proces a także model ręczny, ale z manometrem, by precyzyjniej wszystko napompować. Wiele pompek rowerowych posiada także zestaw końcówek, dzięki czemu napompujesz nie tylko opony, ale także piłki, basen, materac i inne dmuchane przedmioty. To tzw. uniwersalna pompka do roweru. Warto wspomnieć również o pompce rowerowej na naboje CO2, w której zamiast siły mięśni używa się naboi sprężonego gazu. Są one niezwykle lekkie i niewielkie, jednak uważane za mniej ekonomiczne od pozostałym rozwiązań. Nie będziesz w stanie dopompować bardzo miękkich opon ani wyregulować precyzyjnie ich twardości, dlatego polecamy to rozwiązanie głównie w podróż. Twój rower posiada powietrzną amortyzację? Zamów z naszej oferty specjalne pompki do amortyzatorów, które pozwolą napompować je do bardzo wysokiego ciśnienia.
Pompka do roweru - na co jeszcze zwrócić uwagę
Podczas wyboru pompki do roweru warto przyjrzeć się wentylom w kołach - podstawowe typy to Presta (FV, SV), Auto/Schrader (AV) i Dunlop (DV). Jeśli nie dopasujesz jej do typu wentylu, po prostu nie napompujesz opon.
Bez względu na to, czy interesują cię pompki rowerowe z manometrem czy pompka rowerowa z wężykiem, powinieneś zwrócić uwagę na dodatkowe aspekty. O czym mowa? Sprawdź maksymalne ciśnienie, do którego jest w stanie napompować oponę, a następnie porównaj ciśnienie, jakie powinny mieć twoje opony. Pamiętaj o tym, że używając pompki ręcznej będziesz pompował dłużej i z większym wysiłkiem.
Wybrane produkty mogą mieć różne udogodnienia, o których nie mieliśmy okazji jeszcze wspomnieć. Wężyk w pompce jest standardowym wyposażeniem w pompkach podłogowych, jednak warto pomyśleć o nim także w ręcznych modelach. Dlaczego? Nie dojdzie do przypadkowego złamania wentylu i do tego całość zabiegów będzie szybsza i bardziej komfortowa. Przydatna jest także dźwignia do blokowania końcówki pompki na wentylu oraz rozkładana rączka. Jeździsz na rowerze z oponami bezdętkowymi? Najlepiej byłoby mieć kompresor, ale kto ma na niego miejsce? Dobrym wyborem jest specjalna pompka do opon bezdętkowych typu tubeless.
Wiesz już, która pompka rowerowa zagości w twoim garażu? Jeśli nie, koniecznie przejrzyj ponownie naszą ofertę lub napisz do nas - razem na pewno znajdziemy idealny model do twojego roweru.