Zadzwoń i zamów: 44 711 15 10
Idosell security badge

Wahoo Fitness – w trosce o dobrą kondycję ducha i ciała

2018-09-24
Wahoo Fitness – w trosce o dobrą kondycję ducha i ciała

Wahoo Fitness – dla dobrej kondycji i zdrowia

Kluby fitness, sklepy ze sprzętem sportowym i producenci takich urządzeń, w ostatnich latach przeżywają rozkwit swojej działalności. Sporą rolę odgrywa tu z pewnością dobry marketing i ogólnoświatowa moda na bycie fit. Jednak to nie wszystko. Z każdym rokiem przybywa dokładnych, szczegółowych badań popartych licznymi przypadkami, również klinicznymi, które są dowodem na zbawienny wpływ ruchu i wszelkiej aktywności fizycznej na nasze zdrowie. Bycie szczupłym i w formie to nie tylko nowa moda, ale także doskonały sposób na życie w zgodzie ze swoim ciałem i dbanie o nie. W duchu wartości dbania o własne ciało, powstała firma Wahoo Fitness.

Firma Wahoo Fitness została założona w Atlancie w 2010 roku. Jej celem jest wspieranie sportu i sportowców poprzez oferowanie nowoczesnych rozwiązań uatrakcyjniających treningi i ułatwiających śledzenie postępów. W ofercie firmy można znaleźć między innymi stacjonarne rowery treningowe, komputery rowerowe z modułem GPS, sprzęt do monitorowania rytmu serca czy sensory rowerowe.

Wahoo Fitness oferuje sprzęt najlepszej klasy, najwyższej jakości i doskonale wykonany - z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Nie ma tu mowy o pomyłkach czy awariach. Wahoo Fitness zdaje sobie sprawę z faktu jak ważny jest sport w naszym życiu; dlatego marka bardzo poważnie podchodzi do wyposażenia, w które zaopatruje swoich klientów.

Wahoo Fitness wprowadziło na zupełnie nowy poziom, oferując sprzęt o jakim nam się dotąd nie śniło. Teraz trenowanie na rowerze będzie możliwe niezależnie od pogody, a dzięki sprzętowi od Wahoo Fitness można symulować bardzo różne warunki treningu.

Doskonałym przykładem na to jest rower Kickr Climb. Jest to sprzęt, który umożliwia trenowanie tras górskich bez ruszania się z domu. W miejscu przedniego koła została umieszczona swego rodzaju dźwignia. Zmiana jej ustawienia pozwala regulować trening na różnym pochyle terenu. Dzięki takiemu treningowi żadna górska wycieczka rowerowa nie będzie nam straszna. Wszystkie rowery marki Wahoo Fitness pracują na zasadzie oporu elektromagnetycznego. Rowery posiadają wbudowany moduł Bluetooth i współpracują z urządzeniami mobilnymi na oprogramowaniu Android i iOS oraz komputerami stacjonarnymi - zarówno pracującymi w systemie Windows, jak i Mac. Waga rowerów zaczyna się już od 17 kg. Sprzętowi marki Wahoo Fitness zaufali profesjonalni kolarze i używają go jako sprzętu treningowego. To chyba najlepsza rekomendacja, o jakiej może marzyć producent sprzętu.

Akcesoria niezbędne przy uprawianiu sportu – Wahoo Fitness

Akcesoria niezbędne przy uprawianiu sportu – Wahoo Fitness

Rowery stacjonarne, choć profesjonalne i wielofunkcyjne, nie są jedynymi produktami oferowanymi przez Wahoo Fitness. Marka do dyspozycji klientów przekazuje także bezprzewodowe komputery rowerowe z modułem GPS. Sprzęt ten, poza nawigacją GPS, dostarcza wszystkich niezbędnych dla kolarza danych, takich jak prędkość jazdy, przejechana odległość, dotychczasowy czas jazdy oraz aktualna godzina. Dla ułatwienia, sterowanie i ustawianie licznika rowerowego z GPS od Wahoo Fitness, odbywa się przy użyciu smartfona. Wystarczy pobrać odpowiednią aplikację. Dzięki temu śledzenie postępów treningu czy zapisywanie ustawień jest znacznie łatwiejsza.

Licznik Elemnt Bike Computer łączy w sobie prostotę i funkcjonalność, jednocześnie oddając użytkownikowi do dyspozycji wszystkie funkcje, jakich mógłby potrzebować podczas swojego treningu kolarskiego. Nic w tym urządzeniu nie jest efektem działania przypadku, również monochromatyczny wyświetlacz. Kolorowe wyświetlacze są ciekawe i atrakcyjne, jednak nie na świeżym powietrzu, czy w ostrym słońcu. Dlatego Wahoo Fitness w urządzeniu Elemnt zastosowało kontrastowy wyświetlacz, aby w każdych warunkach pogodowych jego zawartość była doskonale widoczna.

Ponadto Elemnt Bike Computer łączy w sobie funkcję licznika rowerowego, nawigacji GPS i smartfona, ponieważ oprócz wskazówek dotyczących trasy, wyświetla także informacje o próbie kontaktu z użytkownikiem. Teraz nawet podczas treningu można być dostępnym dla rodziny, przyjaciół czy współpracowników. Wszystkie dane z Elemnt bezprzewodowo zostają udostępnione na sparowanym z nim smartfonie. To zupełnie nowy wymiar sportu i trenowania.

Wahoo Fitness nie chodzi utartymi ścieżkami, zawsze szuka nowych i innowacyjnych rozwiązań. Spogląda na świat sportu z zupełnie nowej, świeżej perspektywy i przesuwa granice tego, co w technologii i sporcie niemożliwe. Jeśli chcesz przekraczać swoje granice i osiągać więcej z najlepszym wsparciem, to z pewnością warto wybrać sprzęt Wahoo Fitness!

Polecane

Symulator wzniesień WAHOO KICKR CLIMB - Wahoo Fitness Promocja

Symulator wzniesień WAHOO KICKR CLIMB - Wahoo Fitness

2 999,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena: 3 299,00 zł/1szt.-9% Cena regularna: 3 299,00 zł brutto/1szt.-9%
Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 199 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-21
Przesyłka dotarła dobrze zabezpieczona zgodnie z ustalonym terminem. Ciągły kontakt z informacją o stanie zamówienia. Jestem bardzo zadowolony z zakupów.
2024-06-04
Bez zastrzeżeń.
pixel